Platz-Max-NL

Platz-Max-NL představuje nejčastější a nejuniverzálnější provedení planýrovacího stroje. Pracovní část je zavěšena na tříbodový závěs traktoru pomocí vlastního kloubového závěsu, který umožňuje nezávislý pohyb traktoru a stroje. Přenášení svislého pohybu traktoru do stroje je podstatně omezeno a v zatáčkách stroj nevybočuje, ale jede po vlastní stopě. Nedochází tak k vynášení materiálu při zatáčení a ke vzniku nerovností od houpání stroje při přejezdu vln neupraveného povrchu.

Platz-Max-NLGW

Nejčastěji používaný pracovní nástroj je mřížový válec. V této kombinaci představuje univerzální stroj, který vyhoví potřebám profesionální úpravy povrchů velmi rozdílných vlastností. Tento typ válce vyhovuje zejména povrchům s příměsí geotextilie a vlákna. Ani mokrá směs se na válec nelepí a nedochází k vytahování vlákna na povrch. Materiál, který pronikne dovnitř válce je vyhazován zabudovaným šnekem. Válec může být u větších šířek rozdělen na dva a úprava je ještě rovnoměrnější.

Šířky strojů Platz-Max-NLGW:

Platz-Max – NLK

Je stroj podobných vlastností s žebrovým válcem určeným k údržbě jízdáren se sklonem k silnému zhutnění povrchu a čistě pískových jízdáren.

Šířky strojů Platz-Max-NLK:

Pokud…

… si budete přát dosáhnout vysokého hutnícího efektu, volte jako alternativní nástroj tzv. Farm-Flex válec, nebo specielně pro tento válec upravený stroj Platz-Max-NLFF.

… nemáte k dispozici tříbodový závěs traktoru, nebo traktor používáte k jiným pracím a denní navěšování stroje by bylo obtížné, volte stroj Platz-Max-Roll.

… potřebujete upravovat velmi široké dráhy, např. dostihové, volte stroj Platz-Max-Turf.